OGRZEWANIE GAZOWE I OLEJOWE

instalacje grzewcze oparte o urządzenia gazowe i olejowe

Ogrzewanie gazowe jest najpopularniejszym rozwiązaniem ogrzewania domu. Związane jest to z faktem, że gaz ziemny jest tanim paliwem. Dodatkowo jest to praktycznie system bezobsługowy, wyjątkiem jest przegląd techniczny. Podstawowym źródłem ciepła jest kocioł gazowy. Urządzenie podgrzewa wodę na potrzeby centralnego ogrzewania, która krąży w domowej instalacji grzewczej i rozprowadza ciepło do pomieszczeń. Tam ciepło oddawane jest przez zamontowane grzejniki. W większości przypadków kocioł grzewczy pracuje również na potrzeby ciepłej wody użytkowej, wtedy mowa jest o kotle dwufunkcyjnym.
Realizujemy instalacje grzewcze w zakresie:
  • projektowania,
  • wykonania i modernizacji,
  • wykrywania i usuwania usterek.
Realizację zagadnień instalacji grzewczych prowadzimy w obszarze od projektu do odbioru. Montujemy jedynie sprawdzone, doskonale nam znane urządzenia. Korzystamy przy tym z certyfikowanych materiałów instalacyjnych. Wykonujemy ogrzewanie w formie:
  • ogrzewania tradycyjnego grzejnikowego,
  • ogrzewania podłogowego,
  • systemu mieszanego (np: ogrzewanie podłogowe jedynie w łazience)
Aby zagwarantować optymalny dobór rozwiązań, wszystkie urządzenia, podzespoły i elementy instalacji, a także rozwiązania techniczne dobieramy indywidualnie dla każdego obiektu, dlatego aby poznać szczegóły oferty prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdują się dolnej części strony. Zapraszamy !


Lokalizacja


Pokaż STAINGAZ na większej mapie
Formularz kontaktowy

Wiadomość
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Dane
instalacje gazowe, urządzenia gazowe
instalacje grzewcze, ogrzewanie
instalacje wodne i kanalizacyjne
systemy detekcji gazów
obsługa strefy przemysłowej
©2012 Copyright MEDIAK - engine of your bussines